Fifa Best League
•Bine ati venit in FiFa Best League•
•Comunitatea FiFa Best League va ureaza succes•
•Inregistrati-va , fiti activi pentru a mari cominitatea•
•Mult succes tuturor ! Va multumim !•
Fifa Best League
•Bine ati venit in FiFa Best League•
•Comunitatea FiFa Best League va ureaza succes•
•Inregistrati-va , fiti activi pentru a mari cominitatea•
•Mult succes tuturor ! Va multumim !•
Fifa Best League
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Reclamatii Liga 1

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
SttIcHy^FBL
Administrator
SttIcHy^FBL


Posts : 92
Join date : 14/08/2009
Age : 28
Location : Rosiorii De Vede

Reclamatii Liga 1 Empty
MesajSubiect: Reclamatii Liga 1   Reclamatii Liga 1 EmptySam Aug 29 2009, 13:17

Aici postati tot ce este de reclamat in Liga 1.
Sus In jos
https://fifabestleague.1forum.biz
petrik

petrik


Posts : 22
Join date : 29/08/2009
Age : 29

Reclamatii Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Liga 1   Reclamatii Liga 1 EmptyMar Sept 01 2009, 15:51

Reclamatie impotriva celui cu Marseille:
Admin acesta a avut la amateur deoarce din 4 suturi pe ip lui a marcat 2 goluri si sa vezi ce goluri din afara careului unul cu cech de 92 in poarta
Si in retur cech apara tot deci cer rejucarea meciului tur pe ip meu ca si in retur
Multumesc!
Sus In jos
SttIcHy^FBL
Administrator
SttIcHy^FBL


Posts : 92
Join date : 14/08/2009
Age : 28
Location : Rosiorii De Vede

Reclamatii Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Liga 1   Reclamatii Liga 1 EmptyMar Sept 01 2009, 15:53

mane atunci kte ocazii ai avut tu si eu kte 100 plm.. Neutral si dc nu ai dat gol si nici eu ? tiam mai explikat chestia asta si pe mess !! tiam zis nu stii sa pierzi ma neacaisa..si dak nu-ti convine poti sa te retragi Wink dar te bate 1 gol pe tn.. si in retur la tn ce gol a fost ala de mi-lai dat portarul nici nu sa miscat si tu ai tras pe mijlocul porti unde statea si el..dar lasa:-j lol!
Sus In jos
https://fifabestleague.1forum.biz
petrik

petrik


Posts : 22
Join date : 29/08/2009
Age : 29

Reclamatii Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Liga 1   Reclamatii Liga 1 EmptyMar Sept 01 2009, 16:11

SttIcHy^FBL a scris:
mane atunci kte ocazii ai avut tu si eu kte 100 plm.. Neutral si dc nu ai dat gol si nici eu ? tiam mai explikat chestia asta si pe mess !! tiam zis nu stii sa pierzi ma neacaisa..si dak nu-ti convine poti sa te retragi Wink dar te bate 1 gol pe tn.. si in retur la tn ce gol a fost ala de mi-lai dat portarul nici nu sa miscat si tu ai tras pe mijlocul porti unde statea si el..dar lasa:-j lol!

Mah tu ai avut 4 ocazzi in tur dintre care 2 goluri eu am avut o suma si numai 1 gol
Si al meu din 4 ocazii a luat 2 goluri deci vezi cn a avut ocazii osesia ta erea 43 a mea 57 asa ca vezi...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii Liga 1 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii Liga 1   Reclamatii Liga 1 Empty

Sus In jos
 
Reclamatii Liga 1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatii Liga 2
» Reclamatii Liga 3
» Reclamatii Liga 4
» Componenta Liga 1
» Rezultate Liga 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa Best League :: Ligile FBL :: Liga 1-
Mergi direct la: